poniedziałek, 25 lipca 2022

Red Hot Chili Peppers - "Unlimited Love" - recenzja/review

Red Hot Chili Peppers - Unlimited Love
1 kwietnia 2022 r ukazała się nowa płyta grupy Red Hot Chili Peppers. Wydawnictwo zatytułowane zostało "Unlimited Love" i zawiera 17 utworów (a ostatnio zespół zapowiedział już na październik kolejny krążek ;-) ).
On 1st April 2022 r Red Hot Chili Peppers released new album. "Unlimited Love" is the title of the publishing which contains 17 songs (additionaly The Band announced next album in October;-) ).Co tu dużo mówić o muzyce zawartej na płycie. Wrócił Frusciante i pojawił się klimat klasycznego Red Hot'u. Dodatkowo wiele podwójnych płyt nie zawiera łącznie tylu kompozycji co album RHCP, za co już dodatkowo podnoszę ocenę (szczególnie, że nie ma tu słabej kompozycji).
Krążek rozpoczyna promujący go utwór "Black Summer", przywodzący na myśl najlepsze dokonania z lat 90-tych, swoją drogą chyba najlepszy na płycie, choć tak jak wspomniałem - nie ma tu raczej słabych kompozycji. Praktycznie każdą z nich mógłbym wymienić jako kolejne. Mi osobiście chyba najbardziej przypadły do gustu "These are the ways", czyli kolejny utwór rodem z lat 90-tych z pędzącymi gitarą i perkusją, oraz chyba "Poster Child" i "The Great Apes".
Moja ocena
8/10
(a jak Ty oceniasz płytę - zostaw komentarz / leave a comment below - what your opinion?)


Oficjalna strona Red Hot Chili Peppers

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

send